pd 2017 rekl

Pirties diena

Palydėdami vasarą pirtininkai neliūdi – turės ką veikti atėjus žvarbiems orams bei tamsiems vakarams. Devinto mėnesio devintą dieną, tryliktą valandą, Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, Dvaro pirties kieme atidaromas naujas PIRTIES sezonas!
Diena, kai žmonės eina į pirtį, vadinama pirties diena. Masinė šventė „Pirties diena“ aštuntus metus iš eilės Rumšiškėse, pirties oazėje prie Pravienos upelio, sutraukia negalinčiuosius gyventi be garo ir vantų.
Kaip ir pernai, „Pirties diena“ šiemet turi bene vienintelį programos punktą – EINAME Į PIRTĮ.
Stengsimės, kad kiek įmanoma daugiau lankytojų turėtų galimybę svaigti iš malonumo gurmaniškame Dvaro pirties gare, mėgautis šiluma Vanotuvėje bei kitose pirtelėse.
Mokėti tradicine valiuta už garą nereikės, bet teks įsigyti bilietą į Lietuvos liaudies buities muziejų. Norintieji pakliūti į pirtis privalės turėti svarbiausią jos atributą – bent vieną vantą. Juk reikės kažkuo pertis!
Tikimės, kad daugelis atvyksite pasipuošę vantomis. Be to, vantų bus galima prisirišti šventės vietoje iš tam specialiai paruoštos žaliavos. Skinti šakas Muziejaus teritorijoje griežtai draudžiama!
Oficialiai „Pirties diena“ bus atidaryta 13 valandą, renginys truks iki 18 valandos. Kad neprailgtų laukti, pirmyn į mišką!
Turite klausimų, idėjų, pasiūlymų – rašykite dvaropirtis@gmail.com, skambinkite 869833219.
Renginį organizuoja VšĮ „Pirties kelias“ (Dvaro pirtis) ir Lietuvos liaudies buities muziejus.